KALENDÁŘ NÁSLEDUJÍCÍCH AKCÍ S TÉMATEM VÝROČÍ 200 LET OD NAROZENÍ FRANTIŠKA RINGHOFFERA II. 


Podrobnější informace k akcím budou průběžně doplňovány.

Hezké zážitky!

Ochutnejte klobáskové speciality a masné produkty v areálu pivovaru, setkání regionálních značek, hudební program. Speciální prohlídky k 200. výročí narození F. Ringhoffera. Podrobnosti k akci zde.

16. 9. 2017 - POKR - 9. ročník orientačního závodu na horských kolech 

Vydejte se na kole či koloběžce po pamětihodnostech Ringhofferů v okolí Popovicka! Info k závodu najdete zde.

23. 9. 2017 - Automobily Tatra - Od Ringhofferů po současnost

Nenechte si ujít unikátní výstavu v Kamenici a Velkých Popovicích od 11h do 18h. Kyvadlová doprava Tatrabusem mezi Kamenicí a Velkými Popovicemi, ukázky Trucktrialu, promítání tématických filmů, cestopisné přednášky, RC modely, prohlídky pivovaru a další doprovodný program. Program najdete zde.

7. 10. 2017 - Den Hanuše Ringhoffera na Štiříně

Akce pro děti i dospělé pořádaná v rámci oslav 200 let narození Františka Ringhoffera II. Parkem provází Václav Větvička. Vystaven bude vůz Tatra 80 prezidenta T. G. Masaryka z roku 1935. Prohlídka zámeckých interiérů a mnoho dalších atrakcí. Vstupné 100Kč, děti do 15 let zdarma. Program najdete zde.

4. 11. 2017 - Sázení jabloňové aleje ve Štiříně

Přijďte společně vysázet 18 kusů jabloní starých krajových odrůd ke 200. výročí narození Františka Ringhoffera II. Určitě stihnete ochutnat jablečné buchty, koláče a štrůdly z místních jablíček, kterými se jistě rády pochlubí hospodyňky ze Štiřína, Všedobrovic i ze širšího okolí. Info k akci najdete zde.